Eagle One Wipe & Shine Detailer

Eagle One Wipe & Shine Detailer to środek, który znakomicie sprawdzi się do ochrony naszego samochodu.
Pomaga on usunąć bardzo nieprzyjemne zabrudzenia, trudne do wyczyszczenia i zazwyczaj nieciekawie wyglądające takie jak ptasie odchody, które niestety dość często nas spotykają na parkingach w pobliżu drzew, ale również inne zabrudzenia takie jak odciski palców, wodne plamy czy kurz. Dodatkowa warstwa polimerów hydrofobowych zapewnia nam odpychanie wody, dzięki czemu samochód jest bardziej odporny na zabrudzenia a woda na przykład deszczowa nie pozostawi żadnych śladów na karoserii.
lakier utrzymanie w dobrym stanie, renowacja lakieru
Spray Eagle One Wipe & Shine Detailer jest całkowicie bezpieczny dla każdej powierzchni samochodu – od karoserii po felgi przez nawet takie elementy jak ekrany samochodowe wewnątrz pojazdu, tapicerka i wnętrze auta.

Również ogromną zaletą jest skład tego środka, gdyż nano-cząsteczki woskowe, dzięki swojej mikroskopijnej wielkości zapewniają nam najlepsze pokrycie powierzchni auta, dzięki czemu wypełniają nawet najmniejsze zarysowania, które po prostu znikają jeśli były widoczne a cała karoseria znowu wygląda na gładką niczym nowa z salonu a efekt wizualny również jest znakomity – lakier i umyte części samochodu będą czyste, błyszczące i będą posiadały warstwę ochronną, która zapewni dłuższe użytkowanie samochodu bez osadzania się na nim brudu.

Regularne stosowanie tego środka może okazać się dla nas zbawienne a nasi znajomi będą myśleli, że po prostu codziennie myjemy nasz samochód i będą nas dopytywać jak utrzymujemy nasze auto w tak znakomitym stanie.

Stosować środek Eagle One Wipe & Shine Detailer można zarówno po umyciu samochodu jak i jeszcze przed jego woskowaniem. Jest to znakomity dodatek pomiędzy czyszczeniami naszego samochodu i niewątpliwie efekty zadowolą każdego użytkownika samochodu.

Do tej pory utrzymanie w tak idealnym stanie naszego auta było bardzo trudnym wyzwaniem jednak produkty marki Eagle One zostały stworzone z myślą o kliencie, aby przy minimum własnej pracy, użyciu siły i szorowania mógł utrzymać auto w najlepszym porządku i mógł na długi okres zapewnić ochronę lakierowi i najważniejszym częściom auta.

Ciężko było znaleźć środek, który by usuwał plamy wodne a w dodatku tworzyłby powierzchnię, która daje jeszcze więcej blasku karoserii auta, a spray Eagle One Wipe & Shine Detailer potrafi to zrobić idealnie. Jest to jeden z tych środków czyszczących, które powinny znaleźć się w naszym garażu do czyszczenia samochodu, gdyż zapewnia znakomite efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok